Ilmoittautuneet

Ilmoittakaa mahdolliset virheet osallistujalistassa pete@multisport.fi.
Lista päivitetty 14.10 klo 16:00

Jos emit numero väärä tai puuttuu, ilmoittakaa tämä vasta kilpailuaamulla

 

 KUNTOSARJA   EMIT
1.MerviLiedesMari SimpanenM&M 
2.KaisaJarvaManu VildénTeam Sekokantti523355
3.MiaSinisaloRiikka SolkioValla Outdoors 
4.TuulaTenkanenVille JunttilaOtukset retkellä238764
5.KatiHakalaSampo SalovesiLetti & Latu76590
6.TimoSeppänenOlli SjöKyllä Lähtee 5.0 
7.HannaNeugebauerAnna HeikkiläTeam ite ootte hukassa 
8.AlliKoskimäkiKrisse KiiskiSäätäjät264291
9.EI OSALLISTU    
10.PerttuHeiniläTuomo SaarinenLankomiehet505697
11.MarkusRinkinenKati MalmivuoriPitkäjärven H.O.D.A.R.I.T.518127
12.ReimaHarjuEino HarjuMankkaanpuron Ridge & Prod. Codax509365
13.AlttiSevonVille SädePitkäjärven B.O.D.A.R.I.T.510187
14.Veli-MattiPartanenLauri LappalainenRyhmä Rämä505288
15.MikkoPatrakkaEerikaEka_kerta209116
16.ElinaAhvonenJenna ÖsterbergPäijäthämeen punahilkat 
17.AnttijussiRömanPetri NymanTeam Yhdet vielä 
18.MinnaMäkeläPetri HastKumpulan koheltajat 
19.NikoKettunenVille ViitanenViiNi 
20.LariOksalaJanne KeisanenTankoveljet248607
21.LeeviPerkiöOona SydänmaaTeam MILO 
22.JuhaVehmasMikko-Ville ToivonenAvanti Adventure504427
23.RistoHeikkinenAri HaapakoskiSenior TestEngineers 
24.KimMartinOlli VoutilainenNxY 
25.AnnikaSomersaloVeera LuostarinenMelarinki 
26.HannaKivimäkiPetra JanssonTeam Snowflakes238459
27.JuhaMiettinenVili MiettinenRapatassut242789
28.PetriMarttinenTuukka KoivistoPikkupässi 
29.SaulHoviJari SelkäläMiilumäen poikii 
30.TeaLindströmLaura RuohistoLauraTea227829
31.SeppoHyyppäTuomas MäkinenSällit237291
32.MikkoTenhoTiina TenhoPalstakallion Pinkojat242770
33.TimoKiiveriJussi MatilainenVeivaajat227015
34.TuomasPasanenTuomas LindholmT2521665
35.ChristianWestermarkThomas LindbergBoX 
36.TatuSeppä-LassilaJuho KinnunenTrailspotting AC 
37.Emmi RautkyläMatti SyrjäläTeam Valopäät 
38.TimoLehtonen Team Timo 60 
39.AinoKuokkaAnna-Riina MustonenAino-Riina 
      
 MIEHET KILPASARJA   
41.MarkoKokkoJarkko TolsaKaisla514322
42.RistoKärkkäinenOtso RoineRasti Elmo522815
43.AtteMäkeläJarno VaaraTeam Pyrkyri263309
44.KjellLemströmPetri KetolaVeltot hukassa510087
45.O-PHolttinenJyrä LehtonenPenalty235686
46.SamiVahteraJuuso PekkalaKaPa514910
47.VilleHeikkinenKasper EklundKaPa 2517033
48.SasuHalmeSamuel HalmeGrease Monkeys 
49.SampsaRautioJarkko KemppiBraSie 
50.ArttuPulkkinenTatu PulkkinenMarski Challenge517757
51.MarkusKiviluomaPaavo VäätäinenSappion Veikot519197
52.NikoSorvariMika SaloAvanti Adventure523578
53.TuomasMaisalaAntti PasanenTeam Duro522819
54.JouniVantaalaJaakko SoivioKärpäsen karpaasit257564
      
 NAISET KILPASARJA   
60.EI OSALLISTU    
61.Elli-NooraKoskelaMari AlapappilaSalonkylän salamat 
62.SannakaisaMarjamaki-NieminenJenni HannulaVauhti ja Viima263981
63.JohannaRiipinenKirsi HedmanNeitsytmatka IV520532
64.JohannaTörmäEija Laasonen-TervaojaKärkeen & Kotiin517150
65.NooraPinolaIngrid StengårdBodom Trail250778
66.HannaVäisänenLiisa TiussaTeam Yllytyshullut512099
      
 SEKA KILPASARJA   
70.MiiaKlärichJan Von GerichOCR Factory521581
71.SamuSuominenOuti LuomalaSuurimman epämukavuuden metsästäjät215299
72.ViiviKainlauriJonne SalminenTeam KaSa