Ilmoittautuneet

Tilanne ilmoittautumisissa 3.10.2021 mennessä
***Kaikkien tulee tarkistaa EMIT kortin numero vielä kisa-aamulla ilmoittatumislistasta kisapaikalla!

KUNTOSARJA   
JuhaVehmasMikko-Ville ToivonenAvanti Adventure 2504427
OlliSjöTimo SeppänenKyllä Lähtee 4.0510397
EmmiRautkyläMatti SyrjäläTeam Valopäät231498
EevertMahlamäkiElina AartoahoPususissit 
PasiTanskanenMartin LouhivuoriAPK9 
NoonaRämetAlbert EckhardtHippunöpö 
MattiKauttoTommi NickTaikametsän sienestäjät 
SimoVillanenVenlaSiVe227597
JanneAholaMikko HeinoAiriston hiihtäjät512513
MirkkuKauhanenTero KähköläRakka 
TuulaTenkanenVille JunttilaOtukset retkellä 
MerituuliLehtonenJuha LehtonenJL Gravel 243814
MarkusRinkinenKati MalmivuoriPitkäjärven H.O.D.A.R.I.T195153
MinnaKarnaattuTiina KorpelaPerässähiihtäjät 
KatiHakalaSampo SalovesiLetti & Latu197439
TaneliHirvolaAleksi HoffmanKiikala Allstars 
SannaLaaksoElle AhvonenEtanat182813
TalvikkiVälimaaTommi HonkanenTeam Tiketitok258586
AlttiSevonMikko SuorantaPitkäjärven B.O.D.A.R.I.T. 
Anna-RiinaMustonenAino KuokkaAino-Riina 
TuomoSaarinenTapioMäkitreeni505697
SimoPöyhönenTimo HakkarainenJHS Ärmy512222
JanneSnellmanLuka SnellmanLupus Extreme506272
AulikkiGolfKai PihlainenJarrupala 
AnnePenttinenSusanna KallioTeam Sisu 
MikaRantalaIina RantalaRantalat500733
KaisaNieminenLaura AnttolainenKilpakonnat Bananas229172
AnnaUimonenSanna SaksalaAllashylkeet 
KaritaArrajokiSeijaTeam ArVi 
ErnoPajuAntti PatjasHögfors Venture Höntsä Seniors221290
AinoIkäheimoMilla LötjönenTeam Irtiottoja505446
Veli-MattiPartanenAllan SeuriHenkiset Voittajat 
JuhaLeikkoMikko SalonenSpiralin pistarin voittajat242741
PäiviLeppänenAnna LeppänenTeam Dodo-sorsat 
EveLahtiEeti LahtiTeam Mappi513857
AnssiLahtiLiida LiidaTeam Me & My Monkey509968
AtteSassiBrandon ConyersSenttiSpedet511947
CarlFeyErik FeyInternational Dimensions512200
MarkkuHienonenJarmo HienonenRogaBros249126
IlkkaHeinonenKaroliina HeinonenTeam Arkalokki506083
PiaLaurinenJaakko HuhtaWannabe Athletes 
AnssiMuikkuEsa ParkkoSerkkukoodatut245391
TeaLindströmLaura RuohistoErä-Ruusat227829
ReimaMäkirantaAnne MäkirantaKelluvat Hölkkääjät 
JohannaTuosaMarja VuorinenRajavillit 2195157
NikoKettunenVille ViitanenViiNi 
HenriVeijolaTuomas RokkaStraightOuttaNappa 
LouisBothaDawie van der WaltTeam Brandewyn 
AnnikaSomersaloVeera LuostarinenMelarinki 
AnuOksanenElisa TuominenKuin telkkä pönttöön408056
MikaNäpänkangasElsa NäpänkangasNäpikset237265
JussiKoskinenHanna KoskinenKoskelotit509269
RiikkaAakulaSanteri SmolanderRastilegioona183056
MarikkiVirtanenInka Raitiovauhtibanaanit216471
PaulaHolmströmKaroliina NurmiViiksekkäät Nestorit 
MinnaTuomalaViivi KainlauriTeam Tuskaa On 
ElinaLottaSannakaisa Marjamäki-NieminenMasokistit Martat254033
SimoRissanenIrina Raita-ahoSuunta hukassa 
MikaTervalaMari MahlamäkiSwiss Navy208830
     
MIEHET kilpa   
MattiAnuntiNiko SuorantaTeam Sata 
MikkoAnuntiVille AnuntiTeam 1000 
MikaTalvisiltaNiko JunnilaLiekkitiimi512065
HannesSaarinenJussi VirranneVeni Vidi Vici227407
PanuMäkeläSampo MäkeläTeam Lauheismäki58688
TimoSiurolaIiro LinkoIk Örnen159215
PerttuHeiniläJani PeltonenJörn & Porki237241
LauriSaarelaSebastian Knight[Insert Sponsor] Pro Team 
KariSaloKimmo VilskaB12 - Powerwalking Group188471
JarmoMäkeläHarry PaavolaAvventura Club Lago di Nero230470
KjellLemströmPetri KetolaVeltot hukassa510087
ArttuPulkkinenTatu PulkkinenMultievent230166
KimMartinThomas LindbergNxY177351
MarkusKiviluomaPaavo VäätäinenSappion Veikot500923
VisaNieminenAki KoikkalainenTrikoo Insinöörit506309
SamuSuominenMikko RutiKeräilyerä215299
JariKaajaKarsinnat KeskenYÖ-Rogaining509055
MikaMartikainenPekka SimulaMinne kirmais? Latua!195337
TommiPutkuriMikko HölliTeam Bull Endur Adventure511041
SamiVahteraVille HeikkinenKaPa514910
HeikkiLehtiTeemu AaltoLost Padres 
MarkusSiivolaVisa SiivolaRajavillit514222
TimoPekkinenMatti PärssinenKivireki&Pullukka126105
JyriKaivosojaJanne IsohakaKaupin Kanuunat 
NikoSorvariMikko RantahakalaAvanti Adventure512407
RistoHeikkinenAri HaapakoskiSenior TestEngineers 
     
NAISET kilpa   
AnneInnanmaaKati KivinenAnKat 
AnniPenttiläHilla RudankoElectrofit 
JolaMaisalaSirkku Juhola4Speed Triathlon219001
ElinaLietzénSalla SergeliusKuusisto BC 
AnniinaHakkarainenPia RatinenTeam Naakka255936
HennaKuittinenLaura CarstensIhan ajettavaa504098
     
SEKA kilpa    
EeroPitkänenEevi BengsMarjaniemen Multisport I512972
EssiHakalaAndré HagaRollerteam515131
PinjaKoskinenJoonatan MustonenNorthern Adventure Team208099
HannaVäisänenSampsa RautioTeam Ei Helvetti 
NikoTorvelaMari PihlatieHerttoniemen Hiihtäjät507215
LauraEnckellTommi TennoLaura&Tommi 
AinoPrittinenEero PrittinenMareld Adventure516042
Anne-MariNurminenJohannes ParkkonenErämaan gorillat 
VirpiSaastamoinenPertti ErkkiläSeksikkäät Tanssipedot192746
LauriAlakuijalaHelen TallgrenHellaTri 
SuviBlombackMikael BlombackTeam Larva505921